Actualitat i experiències

Celebrem els 20 anys de CAF Gestión

Moltes gràcies per convidar-nos i per molts anys més!

Divendres 20 de juny, Rosa Armengol i Berta Giménez, gerent i responsable de comunicació de l’AACIC CorAvant respectivament, van assistir a la celebració dels 20 anys de CAF Gestión a l’Antiga Fàbrica Damm de Barcelona.

L’equip de CAF havia preparat metòdicament tot l’acte, que va estar presentat per l’Agnès Busquets. Un examen sobre CAF i uns mots encreuats sobre el Tercer Sector ens van ajudar a trencar el gel per poder gaudir molt millor de la festa. Un espai de Photocall, la foto de famílies, dinar de la mà d’ARED i cervesa fresca de Damm van contribuir a que totes i tots visquéssim una gran vetllada.

La fundadora i directora de CAF, Mercedes Aldecoa, va aprofitar l’hora del cafè per parlar-nos de la trajectòria de la consultoria, un somni de tres amigues d’estudis que es va fer realitat gràcies a la seva empenta i la col·laboració de molta gent. Tot seguit es va donar pas al pastís i als agraïments a l’enorme implicació de l’equip de dones que forma CAF i a la fidelitat de les entitats de més de 10 anys de relació.

Actualment, la Laura Berga de CAF treballa en la captació de fons a la nostra Associació i Fundació, però en tots aquests anys han estat moltes les tècniques de CAF que han treballat amb nosaltres. Abans de marxar ens vam fer una foto amb totes elles i també amb la Mar Talón, de la Gestoria Regàs, que també col·labora amb la nostra entitat.

Data d'event

Inici: 20 juliol, 2018

Lloc: