Actualitat i experiències

Un grup d’infants i joves de l’AACIC navega amb caiac, SUP i catamarà a Arenys de Mar

Un grup d’infants i joves de l’AACIC navega amb caiac, SUP i catamarà a Arenys de Mar

Aquest any, el tradicional Bateig de Vela amplia les seves activitats.

El dissabte 7 de setembre, un grup de nens, nenes, nois i noies que formen part de la nostra entitat van navegar amb caiac, SUP (surf de rem) i catamarà a la base nàutica de l’Escola de Vela del Club Nàutic d’Arenys de Mar.

El bon temps ens va acompanyar durant tot el matí i tots i totes s’ho van passar d’allò més bé.

Des d’aquí volem donar les gràcies a la Mònica Azon i en Carlos Jané per oferir-nos una vegada més aquesta sortida en vela per als infants a partir de 6 anys, joves i adults que formen part de la nostra associació i fundació.

Data d'event

Inici: 7 setembre, 2019

Lloc: