Actualitat i experiències

Bateguem Junts per Sant Jordi

Aquest any, per Sant Jordi no podem treure parades al carrer, però et proposem una altra forma de col·laborar amb nosaltres a través d’una donació, per tal de contribuir amb el manteniment dels serveis i projectes d’atenció psicosocial que la nostra entitat duu a terme amb infants, joves i adults amb cardiopatia.

A totes les persones que feu una donació, per petita que sigui, us regalem en exclusiva una il·lustració que ens ha cedit l’Ignasi Blanch, amic i col·laborador de la nostra entitat, i reconegut il·lustrador.

T’animem a compartir-ho a les teves xarxes socials, perquè tothom pugui tenir aquest regal especial.

Feliç Diada de Sant Jordi! 

Fes la teva aportació i aconsegueix la il·lustració solidària

  Nom i cognoms*

  DNI*

  Telèfon*

  Correu electrònic*

  Número de compte de l’AACIC: ES76 0182 7301 7902 0020 1644

  A l’assumpte indica-hi: SANT JORDI + NOM I COGNOMS

  Adjunta el resguard de la transferència bancària amb la teva donació

  Vols el certificat de donació?

  * camps obligatoris
  ** deduccions fiscals a partir de l'1 de gener de 2020. Les persones físiques que realitzin donacions tindran dret a la deducció en l'Impost sobre la Renda de les Persones Físiques, del 80 % pels primers 150 euros. A partir de 150 euros, la deducció és del 35% o del 40% si en els dos exercicis anteriors s'haguessin realitzat donacions amb dret a deducció a favor de la mateixa entitat. La deducció té un límit del 10% de la base liquidable de l'impost. Les entitats jurídiques tenen una deducció del 35% de la seva aportació segons els límits legals vigents. Les donacions fidelitzades durant un mínim de tres anys, tenen dret a una deducció en l'Impost de Societats del 40%.

  La subscripció i l'enviament del següent formulari implica l'autorització de l'usuari a favor de ASSOCIACIÓ DE CARDIOPATIES CONGÈNITES per al tractament de les seves dades personals i de contacte, els quals queden incorporats en els sistemes d'informació titularitat de ASSOCIACIÓ DE CARDIOPATIES CONGÈNITES i la finalitat de la qual és la de poder gestionar i tramitar el seu certificat de donació.

  Així mateix, sol·licitem el seu consentiment amb la finalitat de mantenir-li constantment informat amb les nostres comunicacions.

  Data d'event

  Inici: 23 abril, 2020

  Lloc: