Actualitat i experiències

Bateguem Junts per Sant Jordi

Aquest any, per Sant Jordi no podem treure parades al carrer, però et proposem una altra forma de col·laborar amb nosaltres a través d’una donació, per tal de contribuir amb el manteniment dels serveis i projectes d’atenció psicosocial que la nostra entitat duu a terme amb infants, joves i adults amb cardiopatia.

A totes les persones que feu una donació, per petita que sigui, us regalem en exclusiva una il·lustració que ens ha cedit l’Ignasi Blanch, amic i col·laborador de la nostra entitat, i reconegut il·lustrador.

T’animem a compartir-ho a les teves xarxes socials, perquè tothom pugui tenir aquest regal especial.

Feliç Diada de Sant Jordi! 

Fes la teva aportació i aconsegueix la il·lustració solidària

Error: No s'ha trobat el formulari de contacte.

Data d'event

Inici: 23 abril, 2020

Lloc: